Vrhy A7-Z7

21. listopadu 2018 v 14:35
11.listopadu 2018 -Zora Le Grace má své druhé miminka a jsou po tatínkovi Tristan Le Grace. 3 holky,dva kluci.
2.listopadu 2018- Nečekané překvapení po ránu-jedináček,holčička u rodičů Charisma Le Grace a Habeš Le Grace.
30.10.2018 - přišla jsem přímo k začátku porodu.První bílé mimčo ,nevěřím svým očím.Dalmatinek to není,celé miminko bílé. Nakonec krásná trojka.Maminka Orsana Le Grace a tatínek Kalimero Le Grace
28.října 2018 - Dnešní vrh nám přinesl dvě dalmatinky a dvě celobarevná miminka aguti.Maminka Calista Le Grace a tatínek Orfeo Le Grace.
21.října 2018- dnes se samičce malého morčátka Ikaruska Le Grace narodily 3 krásné velké holčičky. Žádná sice není dalmatin po mamince,ale jsou po černém tatínkovi Tuleň Le Grace.
15.října 2017 - sameček Santos Le Grace se i přes svůj věk činí a je opět tatínkem.Jedinou dceru mu porodila samička Vesna z Morčecího doupěte-a je celá mamina.
5.října 2018 - cuy samičce Zeva Le Grace se dnes po ránu narodily dva klučíci .Tatínkem se stal opět Santos Le Grace.
22.září 2018 - Cuy samička Fiona Teanse porodila 4 samečky. Jejich tatínkem je cuy Santos Le Grace.
17.září 2018- Aguti stříbrný pár -samička Quaky Le Grace a dalmatin Orfeo Le Grace.Mamina porodila 5 vmiminek. Největší však již mrtvé a to nejmenší zemřelo brzy po porodu.Zůstaly ale tyto krásné holčičky.
9.září 2018- tento den přinesl 5 krásných miminek od rodičů Tempera Le Grace a Xanto Le Grace. Povedli se jim 3 dalmatinci standartní kresby a dva zlatí aguti .
P7
12.srpna 2018- Cuy odchov samičky Havana Le Grace a samečka Sancho z Kozího hrádku,-a na svět se vykulili 2 kuličky.
O7
10.srpna 2018- se narodili dva kluci samičce Chvilka Le Grace a otci Habeš Le Grace.Jsou v krásné bíločerné kombinaci barvy magpie.

8.srpna 2018 - stále trvající úmorná vedra tohoto roku přivedli na svět jedno jediné miminko maminky Flota z Kozího hrádku. Miminko je veliké.tatínkem je sameček In Out Carmela
20.července 2018 -při tomto vrhu samička Nugetka málem přišla o život. Jen díky rychlému odvozu na veterinu a výbornému zásahu paní doktorky přežila. Druhé miminko mělo špatnou polohu a nešlo ven. Než se povedlo miminko srovnat a vyndat, byla zbylá miminka již mrtvá. Zůstal jeden-první sameček a ten mámě dodával sílu tohle vše přežít. Tatínek Kalimero Le Grace.
19.července 2018- dnešní vrh má za sebou černá samička Morava Le Grace.Oproti Parádě, která měla 4 černá miminka, má Morava zase 4 miminka dalmatinská.A jako bohus ještě jedno černé. :-) Tatínek je opět Hulk Happy Guinea Pig.
13.července 2018 - dnešní cuy vrh přinesl dvě holčičí kuličky pěkné váhy.Maminka je Fiona Teanse a otec náš sameček Santos Le Grace
10.července 2018 - černá samička Paráda Le Grace a samec Hulk happy Quinea Pig se dnes stali rodiči 4 černých miminek.Ani jedno není dalmatin po tatínkovi.
5.července 2018- černá samička Maskota Le Grace dnes porodila 5 miminek, z toho 3 dalmatiny po tatínkovi Tristan Le Grace
3.července 2018- dnes jsem se konečně dočkala miminek od samičky cuy-Libuška Le Grace. Její velké bříško skrývalo 4 miminka, dvě z nich velikánské, dvě malé.tatínek je Heřmánek Le Grace
1.července 2018 - dnes velké nadělení: samička Ikona Le Grace měla pod sebou 5 miminek.Samé červené nadělení,-všichni po tatínkovi Vilda z Kozího hrádku.Všechna miminka budou nejspíš s kresbou california.
28.června 2018 - samička Tamara Le Grace nemohla několik měsíců zabřeznout.Pak se ale něco stalo a konečně nám porodila miminka.Sameček -tatínek Harlekýn Le Grace přišel o manželku, ale zato má své 3 krásná miminka.
24.června 2018 - Filipína Le Grace,mamina dnešních 3 miminek,v krásné černobílé kombinaci barev.Pyšný tatínek Heřmánek Le Grace.
21.června 2018 -dnešní vrh je sice v počtu 3 miminek, ale jedno je tak malé, že je to spíše počet 2 a půl miminka. Veliká samička Horalka Le Grace má 2 krásně velká mimina.To malé je ale o to krásnější.Je to sameček v budoucí california kresbě.Bude to nádherný kousek a po tatínkovi Sancho z Kozího hrádku má velkou šanci dohnat velikostí své sourozence.
19.června 2018 - Kréta Le Grace je samička v krásné california kresbě. Tatínkem těchto 4 miminek je také california sameček,Xavier z Krásné hory.

17.června 2018 - Ulítlina Teanse,cuy samička, která nechtěla dlouho zabřeznout a jen si užívala pobytu u samce.Nakonec se povedlo a tatínkem se stal opět sameček Sancho Kozí hrádek.Každé miminko je jiné a vypadá to na 2 rexíky.Vzácností je nejspíše u nás v Čr jediný cuy rex v černé barvě :-)
8.června 2018- pokračuje babyboom a tentokrát opět cuy mamina. Choriza Le Grace porodila za hřmění hromů,v největším slejváku, odpoledne ve 3 hodiny 3 miminka.U porodu jsem tentokrát byla.Vše proběhlo skvěle a rychle.Poslední miminko mě trochu zmátlo.Nejprve jsem viděla bílé a pak najednou bylo krémové. konečné zjištění- má barvy obě a bude kalifornské.:-) Otcem se stal opět náš největší samec Sancho.
7.června 2018 - vrh cuy morčátek.Samička Nautila Le Grace a její druhý vrh ve znamení černo bílé. Narodili se jí 2 kluci a dvě holky a jsou to pěkní cvalíci tlusťoučký.. Tatínek je Habeš Le Grace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.