vrhy A4-Z4 (r.:2016-2017)

3. ledna 2018 v 12:34


25.května 2017 - první vrh Mačety Le Grace a již několikátý po samečkovi v červené barvě- Xanadu pod Stránskou skálou. Hodně velká miminka a co víc- samé samičky.
23 května 2017 - tak aby nebylo málo miminek, tak se Morava Le Grace rozhodla přivést na svět dalších 5 miminek. Aby nebyla za Fialkou pozadu... :-) Otcem se stal opět sameček dalmatin Hulk Happy Quinea Pig.
22.května 2017 - Fialka Le Grace porodila šesterčata. Jedno jsem našla mrtvé a jedno z živých je opravdu malinké. Budu opět přikrmovat a uvidíme, jestli to chlapeček vážící pouhých 45 g přežije.Otcem se stal On-Line Antares.
9.května 2017 -cuy vrh,- odpoledne jsem našla Nirvánu nakčenou a hubenou.Pod ní se právě rodilo poslední miminko a další dvě leželi pod ní. Jsou to po dlouhé době jen samé holčičky,-takže konečně se vyvážil ten příliv samečků. Nirvána Le Grace je mladá samička a toto je první její vrh.Otec je kaliforňan Xavier z Krásné hory.
6.května 2017- povedli dvě krásná černá miminka černé samičce Paráda Le Grace se samečkem Hulk Happy Quinea Pig,holka a kluk s krásnou váhou přes 120g každého z nich.
5.května 2017 - samička Maskota Le Grace se doslova rozpadla na 7 kousků-porodila 6 miminek a navíc se jí povedli pěkně půl na půl černé a dalmatínci po otci Hulk Happy Quinea Pig.
3.května 2017 -se nám podařili krásná miminka dalmatinů.Pyšnit se mohou rodiče Sasanka pod Řivnáčem a Agar Le Grace. Máme krásné dalmatiny,holku a kluka a jednoho černého velikého kluka.
27.dubna 2017 - první vrh samičky Tamara Le Grace a samečka Santos Le Grace.Samička je s kalifornskou kresbou a tak se dá očekávat, že některé miminko se takto zabarví také. Je to vždy otázka času, někdy i několika týdnů.
4.dubna 2017 - První vrh cuy samičky CHvilky Le Grace se neobešel bez komplikací. Naštěstí jsem přišla právě k probíhajícímu porodu a druhé,zaseknuté mimčo jsem pomohla vytáhnout. Třetí se narodilo samo a v pořádku.Otcem se stal poprvé sameček Nemesis Le Grace.


6.února 2017 - Sameček Hulk Happy Quinea Pig se opět prosadil a stal se tatínkem 5 malých miminek.Samička Charisma Le Grace bude tentokrát vychovávat kromě černých i dvě dalmatinní miminka a jednu malou šimličku.
5.ledna 2017- dnes se narodily 4 miminka samečkovi-Marlon od Klimentky.Před 14 dny nám uhynul na stáří,takže se svých posledních potomků nedočkal.Maminka Velveta Le Grace.

1.prosince 2016 - neplánovaný vrh, ale miminka povedená,-tak se předvedl pár Charisma Le Grace, cuy samička, a samec Hulk Happy Quinea Pig se svými 3 potomky. Miminka se narodila všechna tři černá, i když rodiče jsou krásně černobíle strakatí... Nabízeni budou v odchovech malých morčátek, protože jejich vzrůst bude menší..
11.listopadu 2016 - dnešní cuy vrh ukončuje letošní miminka a je to první vrh samičky Havana Le Grace, krémové hladké samičky.Otcem je kalifornský sameček Sancho Kozí hrádek.Narodil se kluk a holka, možná některý z nich bude také v kalifornské kresbě.Poznáme po čase...
7.listopadu 2016 - Po dlouhé době u samečka Hulk Happy Quinea Pig se samičce Quaky Le Grace narodily v jejím prvním vrhu 3 miminka.Po tatínkovi dalmatinovi není ani jeden.Máme 3 černé kluky a holku aguti.
5.listopadu 2016 - Apolenka Le Grace porodila 5 miminek,z toho 4 dalmatínky.Otcem je Xanadu Pod Stránskou skálou. Barvičky jsme čekali jiné, ale i tak jsou krásní... :-)
27.října 2016 - Horalka Le Grace se stala poprvé matkou a hned 4 miminka po californském samečkovi Sancho Kozí hrádek. Budem čekat,kolik jich bude mít kresbu po něm.
23.října 216 - samičky se předhánějí v rození a rodí i ty, které byli od února u samce a už se zdálo, že miminka nikdy nebudou. Až nyní se podařil druhý vrh samičce Vanilka Le Grace.Tatínek je opět velký,mohutný samec Santos Le Grace.
Krásní aguti dvě samičky a dva samečci.
17.října 2016 - Dnes porodila Kira Le Grace,svůj 3 cuy vrh opět po californském samečkovi,tentokrát je to krémový california Xavier z Krásné hory.
8.října 2016 - přišla na řadu samička Ikaria Le Grace se svými prvními miminky.Čtyři potomci tatínka Santos Le Grace se narodili brzy po ránu a kombinace jejich barev je opravdu zajímavá. :-)
3.října 2016 - pokračuje náš baby boom.Před pár týdny se zdálo, že samičky zamrzli a nechtějí miminka.Několik měsíců se zdálo, že jsou některé už téměř neplodné.Asi ale přišlo vhodné období. Cuy samička Vesna Morčecí Doupě porodila dokonce 5 miminek.Vzhledem k počtu njsou veliká,ale tatínek je náš největší cuy-Harlekýn Le Grace.
2.října 2016 - Velikánské bříško naší malé Malinké Le Grace se večer před půlnocí přeměnilo v 5 narozených potomků.Miminka mají vzestupnou váhu- od 63g až po 126g.Největší nám ale nepřežilo a maminku vyčerpalo tak,že ho asi nezvládla rozbalit. Ostatní 4 jsou v pořádku.Toto je první vrh samečka Hulka Happy Guinea Pig.
20.září 2016 - navečer u krmení začala rodit samička Calamity Jane Le Grace. Porod proběhl v pořádku a narodili se 4 miminka-každé v jiné barvě. Tatínek Humberto Le Grace má další potomky.
15.září 2016- Ráno ještě nic a dopoledne o dvě hodinky později,cuy samička Chata Morgana le Grace překvapila dvěma velikýma miminkama.Její první vrh. Tatínek je cuy Santos Le Grace.

5.září 2016 -porodila sestra Basanty- Bazalka Le Grace 3 veliká miminka.Krémový sameček a samička to bohužel nepřežili,-zůstal jen jeden sameček-hladký bílý california..Otec opět Sancho Kozí hrádek.
4.září 2016 - californská samička Basanta Le Grace se stala poprvé maminkou a porodila nám 5 dětí.Všechny jsou skoro stejně veliké a mají se k světu. Tatínek u nás už potřetí Sancho Kozí hrádek.
30.srpna 2016 - o druhý vrh tento den se postarala cuy samička Troja Le Grace.Povedená 4 miminka s krásnými,vyrovnanými váhami ,-3 samičky a 1 sameček.Otcem je Milouš Teanse.
30.srpna 2016 - o začátek 4 abecedy našich vrhů se postarala samička Tatranka Le Grace, která se o miminka pokoušela již několik měsíců a konečně se povedlo.Krásná dvojčátka-opět jeden dalmatinek a jeden černý-oba samečci.Tatínkem je opět náš odchovanec Agar Le Grace.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.