Aktuální novinky

20. února 2011 v 23:23 |  Novinky

Vrhy:

A0 - Z0

A1 - Z1

A2 - Z2

A3 - Z3

A4 - Z4

A5 - Z5

Aktuální novinky 2017-2018

A6 - Z6

10.března 2018 - jedna z našich nejstarších samiček, Vanilka Le Grace,-porodila po několika měsících pobytu u samečka Nemesis Le Grace dvě mimina. Jedno však bylo zadušené. Druhé je krásná holčička..
25.února 2018 - Mrazivý únorový den s teplotami pod -15 stupňů,a nám se ve stáji narodilo 5 malých kuliček cuy samičce Lola z Morčecího doupěte a cuy tatínkovi Sancho z Kozího hrádku.
9.února 2018 - dnešní den nám přinesl 7 nových miminek. Jedno z nich bylo bohužel již mrtvé.Velká škoda, bylo největší a navíc mělo zajímavé zbarvení. Půlka těla byla krásně puntíkatá a druhá černá. Ale i zbylá miminka mi udělala velikou radost. Krásné puntíky,černé nožičky a navíc jeden ze 4 dalmatinů krásný standartní sameček. Druzí dva mají černé nosíky- jakoby kalifornskou kresbu.Moc hezký vrh.Snad bude mít samička sílu na všech 6 hladových krků.
7.února 2018 - maminou se stala po třetí samička cuy Charisma Le Grace. Porodila dvě krásná velká miminka.Tatínek je černobílý cuy Habeš Le Grace.
3.února se narodili opět jenom dvě mláďata samičce Jolanka Le Grace. Je to opět páreček-černobílé magpie kluk a holka. Tatínkem je Heřmánek Le Grace.
1.února 2018 - cuy samička Flota z Kozího hrádku a sameček Santos Le Grace jsou rodiče dvou velkých potomků- bílé samičky a krémového samce.
22.ledna 2018 - další paterčata od dalmatinské samičky Tempera Le Grace a saténového tatínka Xanto Le Grace.Máme 3 samičky a dva samce.
15.ledna 2018 - Naše samička Apolenka Le Grace nám dnes představila vá nová miminka v počtu 4 kousků-2 samci+2 samičky. Tatínkem se opět stal sameček z Polska- Narcyz Cerdo Vesuvio

6.ledna 2018 - dnešní den ztrávený na výstavě mezi morčaty a jejich majiteli na Toulcově dvoře.Vezla jsem na registraci 4 cuy samičky california. Dvě krémové a dvě bílé máme zaregistrované. Samečci mají svou registraci již za sebou- na podzimní výstavě v Čakovičkách.
30.prosince 2017 - tento rok nám uzavírá svými 4 potomky prvorodička Rena Le Grace. Spolu s tatínkem Xavierem z Krásné hory překvapila barvičkama potomků.Očekávané aguti barvičky se nepovedli, ale přesto jsou miminka krásná.I nejmenší miminko, které jsem zachránila a rozdýchala, se druhý den už tvářilo tak, jako by nikdy nechtělo umřít. :-)
28.prosinec 2017 - předposledním vrhem tohoto roku se může pochlubit cuy samička Nirvána Le Grace.Krásně zbarvení potomci jsou z části i po tatínkovi Frank Teanse, který má u nás své první potomky.Doufejme,že se mu budou dařit i dál takové barvičky. :-)
26.prosince 2017 - druhá hostující samička pocházející od nás se představila 5 krásnými potomky.Je to Marjánka Le Grace a tatínkem je opět Narcyz Cerdo Vesuvio.
24.prosince 2017 - jako vánoční dárek dostala naše chs od samičky Maskota Le Grace dárek v podobě 4 dětiček.Tatínkem se stal opět úspěšný Hulk Happy Quinea Pig.Máme 3 krásné dalmatiny,z toho 2 holky.


23.prosince 2017 - samička Nugetka je dcerou naší odchovankyně Gavedy le Grace. Samička u nás hostuje po dobu svého prvníhu vrhu.Tatínkem se stal u nás podruhé sameček Narcyz cerdo Vesuvio.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.